Home / Ειδήσεις / Ατρόμητος – Παναθηναϊκός : Κόρνερ του Μουνίθ, κεφαλιά του Γούτα και 1-1

Ατρόμητος – Παναθηναϊκός : Κόρνερ του Μουνίθ, κεφαλιά του Γούτα και 1-1

Ο Ατρόμητος μετά το γκολ του Βέλεθ στο πρώτο δεκάλεπτο του ματς με τον Παναθηναϊκό, ισορρόπησε το παιχνίδι και στο φινάλε του πρώτου μέρους έφερε το ματς στα ίσια.Πιο συγκεκριμένα, η ομάδα του Περιστερίου άσκησε πίεση στους πράσινους στο τελευταίο 15λεπτο του ματς και κατάφερε να κάνει το 1-1 με σκόρερ τον Γούτα.Ο κεντρικός αμυντικός του Ατρομήτου προωθήθηκε σε ένα κόρνερ που κέρδισε η ομάδα του και εκτέλεσε ο Μουνίθ και νίκησε όλη την άμυνα του Παναθηναϊκού στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα του Διούδη.Δείτε το γκολ της ισοφάρισης του Ατρόμητου: Γράψτε το σχόλιό σας Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσειςΔείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο Share AA