Στην εκπομπή του OPEN «Ανοιχτή Επικοινωνία», με τον Μάνο Νιφλή και τη Χρύσα Φώσκολου, μίλησε για πρώτη φορά ο άνθρωπος που φιλοξενεί σήμερα το 17χρονο αγόρι και που αντιλήφθηκε τη φρίκη που βίωσαν τα δύο παιδιά.
![](https://www.pes.gr/wp-content/uploads/2022/11/cf80ceb5cf84cf81ceaccebbcf89cebdceb1-cf83cf85ceb3cebacebbcebfcebdceafceb6ceb5ceb9-ceb7-cebcceb1cf81cf84cf85cf81ceafceb1-cf84cebfcf85_636205f23df82-620x330.jpeg)
Στην εκπομπή του OPEN «Ανοιχτή Επικοινωνία», με τον Μάνο Νιφλή και τη Χρύσα Φώσκολου, μίλησε για πρώτη φορά ο άνθρωπος που φιλοξενεί σήμερα το 17χρονο αγόρι και που αντιλήφθηκε τη φρίκη που βίωσαν τα δύο παιδιά.